PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646754}

Bez kompasu

Rudderless
7,1 3 285
ocen
7,1 10 1 3285
Bez kompasu
powrót do forum filmu Bez kompasu

Jeśli liczycie na główną rolę pięknej Seleny w tym muzycznym filmie to się mocno zawiedziecie. Zgrała ona tylko w jednej
scenie na początku filmu.

Tomik_4

Dzięki Bogu ...

PanZasilacz

Nie lubisz jej? Fakt, że prócz urody aktorką jest przeciętną.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Czyli filmu nie widziales , bo Selena Gomez pokazuje sie na ekranie 3 razy , wszystkie te sceny sa dosyc krotkie ale widocznie Ty doszedles tylko do pierwszej a potem oceniles film na 4. Potrzeba wiecej tak oddanych kinomaniakow.

octstuff23

Oglądałem, ale troszkę przewijałem bo się jej doczekać nie mogłem:) Jeśli w obsadzie wymieniona została jako pierwsza te trzy sceny
o których piszesz to i tak niewiele.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

To ze jest na filmwebie wymieniona jako pierwsza niewiele ma wspolnego z tym jaka role odgrywa , tak czy inaczej jej udzial jak dla mnie nie ma zadnego wplywu na ocene.

octstuff23

Dla mnie podobnie. Lubię Selenę ale aktorką jet dla mnie przeciętną i tak też oceniłem film.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Wedlug mnie ciezko jest ocenic film jesli sie go przewijalo. Mozliwe ze nawet nie wiesz o czym byl.

octstuff23

Internet ma to do siebie, że czytasz opis, oglądasz zwiastun, a mało istotne sceny całego filmu można czasem przewinąć
i chyba dobrze...

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Bzdura totalna. Skad mozesz wiedziec ktora scena jest mniej lub bardziej istotna dla filmu ? Ciezko to nawet kometowac.

octstuff23

To ty tak uważasz. Mi np zwiastuny video łatwiej pozwalają zdecydować czy warto obejrzeć dany film . Dobry scenariusz nie oznacza zawsze dobrą reżyserię czy grę aktorską. Zwiastun filmu nie powinien trwać dłużej niż półtorej minuty by nie zdradzać zakończenia filmu. Niestety nie zawsze tak jest. A kto nie chce niech po prostu ich nie ogląda.

Tomik_4

Przewijanie filmu o.o
Ocena na podstawie opisu i trailera...
Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam.

Juviia

Wytrzymałem zaledwie kwadrans...

Tomik_4

Zatem nie oceniaj i nie komentuj. A skoro był tak slaby, że wytrzymałeś tylko kwadrans to oceń na 1, zamiast zawyżać ocenę.

Niepojęte.

Juviia

Po kwadransie oglądania słuchałem fragmentów piosenek z tego filmu, które jednak nie przypadły mi do gustu. Za nagrania dałem "czwórkę". Czy muszę się tobie spowiadać ze wszystkiego?

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

Nie, nie musisz spowiadać się ze wszystkiego. Właściwie Ty nie musisz spowiadać się z niczego. Spowiadać się powinni Twoi rodzice za tę jedną chwilę słabości i zarazem uniesienia.

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

"Boże widzisz i nie grzmisz"

Tomik_4

Widzę że masz kiepskie pojęcie na temat kobiecego piękna :).

ocenił(a) film na 6
Neo_34

O gustach się nie dyskutuje ;) ...ale popieram... Selena żadna piekność.

reptile2006

Oj, z jej urodą aż tak źle?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones