PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437501}

W krainie czarów

Phoebe in Wonderland
7,1 2 258
ocen
7,1 10 1 2258
W krainie czarów
powrót do forum filmu W krainie czarów

Gorąco POLECAM!

ocenił(a) film na 10

Film jest niezwykły... zaczarowany :) Kreacja bohaterów jest urzekająca! Jest to jeden z tych filmów, podczas których masz wrażenie, że znasz bohaterów osobiście, tak że po zakończeniu filmu możesz za nimi zatęsknić :) Na filmie śmiełem się w głos, a w niektórych momentach uroniłem szczerą łzę :)
Jeżeli masz ochotę na ambitne i dotykające serca kino to jest to film dla Ciebie!

ocenił(a) film na 7
Elijahu

Dobrze prawisz kolego, obejrzałem jakiś czas temu, tak, to jest to..
Zaczarowany magiczny, lekko psychodeliczny, odrywający bardzo ładnie ,aczkolwiek Ci oderwani
( tutaj i ja ) łykną takowy film jak gdyby nigdy nic Ha Ha..
Wszystko w normie, mamy dużą fantazję, nie daliśmy zabić w sobie świadomości dziecka, wiemy którędy
do króliczej nory, być morze nawet w niej jesteśmy, na pewno..
Ja polecam zjawiskowy film perełkę wyszukaną , film który wyrywa serce z piersi , wielka bomba emocjonalna
uderzenie młota, czas stanie i przemyślisz całe życie , i .. ale to już inna historia,
Tak więc :
http://www.filmweb.pl/film/Ink-2009-452889

ocenił(a) film na 10
ironeus

Oglądałem kolego! :) Byłem nim zachwycony! Niskobudżetowy ale z pomysłem! Oby więcej takich filmów :) Jeżeli podobał Ci się ten film polecam książkę w trochę podobnym klimacie (podziału na 2 przenikające się rzeczywistości) - Władcy Ciemności Frank'a E. Peretti'ego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones