Felicity Huffman

Felicity Kendall Huffman

8,0
4 191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Felicity Huffman

Wogóle cała ta chałtura "gotowe na wszystko" to śmiec zrobiony dla słodkich idiotek, kur domowych i zakompleksionych feministek które choc w połowie próbują dorównac mężczyzna pod różnymi względami. Ale są gusta, guściki... no i bezguścia w przypadku fanek tegoz badziewia (mowa zarówno o aktorce jak i serialu).

adammo1313

Dlaczego jesteś, aż tak okrutny w swych osądach. Jednemu dany aktor się podoba, drugiemu nie, świat sie nie wali z tego powodu, nie jest to tez powód do łez (chociaż ja niestety przez całą noc płakałam przez ciebie), obrażania innych zwłaszcza tak ogólnikowo. Zastanów się następnym razem jak naskrobiesz tu kolejny tego typu banał.
Skoro się nie znasz na filmach i tego czy dana osoba jest dobrym, czy złym aktorem to sie nie wypowiadaj na łamach tej strony, cieniasie.
Nazywanie Huffman brzydalem jest co najmniej nie na miejscu i zapewne wynika z twoich kompleksów - świadczy o tym sam jej wygląd, geometria, precyzja wykonania. Pewnie sam byś chętnie ja "otworzył" gdybyś tylko miał szanse ją zdobyć.
Apeluję do wszystkich ignorujcie jego posty przeciez gośc sie nie potrafi wypowiedziec w stopniu dziecka z podstawówki. To zwykły baran co nie lubi seriali bo ich po prostu nie rozumie. Idiota może widział raz ten serial i grę samej Huffman, nie zrozumiał tego, przestraszył się i myśląc że ratuje świat przed złem zamieścił tu ten niepochlebny post.Zresztą czy można brac na serio wypowiedzi o filmie kogoś, kto uznaje za arcydzieło takie obrazy jak Łowca Jeleni, Predator czy Otchłań? (patrz- "ulubione - filmy"). Zupełnie jakby był w paszczy szaleństwa.
No cóż - kolejny baran co pewnie nawet nie ogladał bo sam Najjaśniej Mu Panujący Robocop mu nie pozwolił.

FrozenLady

Jeśli cie skrzywdziłem swoim postem to przepraszam. Skoro jednak uważasz się za osobę znacznie przewyższającą mnie intelektem, znajomością filmów i gustem, to czemu wogóle zareagowałaś na mój post? Czyżby geniusze w dzisiejszych czasach lubili szydzic z osób upośledzonych umysłowo (idiota, którym wg ciebie jestem, to właśnie taka chora osoba)?

adammo1313

Do listy twoich ułomności dodałabym jeszcze amnezję.
Ps. Rozczarowałeś mnie swym ugrzecznionym postem, ale zawsze masz jeszcze szansę oskarżyć mnie o plagiat.

adammo1313

Oj przepraszam. Trochę się spieszyłam i nie mialam czasu odp. na twoje pytanie. Po prostu my geniusze spełniamy w świecie zbawczą misję uświadamiania myślących inaczej, czy innych domorosłych krytyków, kim naprawdę są.

FrozenLady

Widzę że też jesteś fanką s/f. Tylko że ty, lubisz widziec rzeczy fantastyczne w rzeczywistości a ja na ekranie. Polecam też odkurzenie słownika języka polskiego (który pewnie służy ci w kuchni jako podstawka do garnków) i zapoznanie się ze słowami: sarkazm i ironia. Pozdrawiam serdecznie :):):):) buahahahha

adammo1313

Muszę ci wyznać prawdę . Otóż nie jestem fanką s/f tylko.. TWOJĄ. Chaciałam napisać do ciebie coś inteligentnego, nic nie przychodziło mi do głowy więc postanowiłam sięgnąć do twórczości mego mistrza. Muszę przyznac, że wyszła z tego całkiem zgrabna wypowiedź. Pozdrawiam serdecznie :):):):) buahahahha (to ostatnie też mi się podoba, odtąd zawsze będę tak kończyć swoje posty).
A do tego ściskam i całuje (to mój wlasny pomysł)

FrozenLady

Ale ty jesteś głupia dziewczyno.... wybacz ale masz chuj*** riposty. peace

adammo1313

O, adammo :) Widzę, że "DH" nie dają ci spać i po usunięciu twoich smutków z innego forum przeniosłeś się tu. Zastanawiam się, dlaczego serial ten tak bardzo cię boli? Walisz drzwiami i oknami aby tylko wylać swoje frustracje na anonimowym forum :D Żałosne to, ale - trzeba przyznać - całkiem śmieszne :)

P.S. popracuj nad pisownią drogi intelektualisto, zanim przystąpisz do krytykowania

Veridell

Dla twojej wiadomości pseudointelektualistko, na tym forum posta zamieściłem wcześniej niż na forum tego marnego serialu. Śpie spokojnie, w opozycji do ciebie, gdyż inaczej byś dała sobie spokój z zamieszczaniem odpowiedzi do mojego szamba w które tą operę mydlaną wrzuciłem. Wiesz dobrze że nic nie pomoże tej chałturze i dlatego tak cie to gryzie :):):):) No ale trudno wymagac konstruktywnej krytyki od kury domowej, która po przeczytaniu 2 harlekinów i obejrzeniu 3222 odcinka mody na sukces, uważa się za intelektualistkę.
Nie zależy mi na tym forum, na stylu moich postów ani na niczym związanym z tym serialem i jego fanklubem. Cały serial to żenada najgorszego sortu, ale jako produkt dla ludożerki (zwłaszcza płci słabej) jest strzałem w dziesiątkę. Czego dowodem jest wasza szalona obrona "Gotowych na wszystko" przed każdą odmienną od waszej oceną na jego temat (analogicznie jak z Radiem Maryja i TV trwam). Najlepsze jest jednak to że każdy kto serialu nie lubi (w opini fanklubu) jest głupkiem, jest zakompleksiony, jest tchórzem, jest słaby, brzydki i niewykształcony.

Ps. Co do tamtego fora to brawo dla moderatora. Ileż tam było agresji, szyderstw, kłótni - co najlepsze więcej tam było o Predatorze niż o serialu którego forum dotyczyło. Typowe zachowanie ludzi bez argumentów - "wyciąganie" z ulubionych paru pozycji i wyśmiewanie ich.
No buziak, pozdrawiam serdecznie :):):):)

adammo1313

Chciałabym zauważyć, że to ty wystartowałeś z tekstem typu "każdy kto ogląda ten serial jest debilem" :)
"(...)byś dała sobie spokój z zamieszczaniem odpowiedzi" dokładnie to samo mogłabym ci napisać :)
"Wiesz dobrze że nic nie pomoże tej chałturze i dlatego tak cie to gryzie" kolego, nic mnie nie gryzie, tymbardziej, że "DH" cieszą się ogromną popularnością i niestety, żaden twój elokwentny post (z obrzydliwymi błędami) tego nie zmieni :)
"Nie zależy mi na tym forum" wmawiaj sobie dalej... :)

Aha, i proszę - bez buziaka :)

adammo1313

OK, nie podoba Ci się ten serial, kumam. Uważasz, że jest on dla kur domowych, rozumiem. Ale jakim prawem jedną z forumowiczek nazwałeś kurą domową - znasz ją? żal, że du*ę ściska. A i nie czuję się intelektualistką ani jakimś bogiem :S ale chyba Ty się czujesz 'ponad te wszystkie śmieci' - żal.

adammo1313

A, raz sobie napiszę dłuższy wywód.

Smutno mi się robi jak patrzę na tego typu wypowiedzi jak pana szanownego adammo1313, a jeszcze smutniej jak pomyślę, że takich ludzi jest mnóstwo, na szczęście nie wszyscy maja dostęp do internetu ;)

"(...) wasza szalona obrona "Gotowych na wszystko" przed każdą odmienną od waszej oceną na jego temat (analogicznie jak z Radiem Maryja i TV trwam). Najlepsze jest jednak to że każdy kto serialu nie lubi (w opini fanklubu) jest głupkiem, jest zakompleksiony, jest tchórzem, jest słaby, brzydki i niewykształcony."

No pięknie kolego, ale pozwól, że zacytuję twój pierwszy post:

"Wogóle cała ta chałtura "gotowe na wszystko" to śmiec zrobiony dla słodkich idiotek, kur domowych i zakompleksionych feministek które choc w połowie próbują dorównac mężczyzna pod różnymi względami (...)"

Pomijając kwestię litery "ą" na końcu wyrazu, która prześladuje polski internet (jest w nim bardzo widoczna) od jego zarania - mężczyznĄ się jest, a mężczyznOM można próbować dorównać - od razu widać,że jesteś hipokrytą, a przy okazji także szowinistą (to akurat wynika już z pierwszego postu). Do tego jeszcze dochodzi fakt, że wystawiasz praktycznie same 10 i 1 zarówno filmom, jak i osobom. Można taką ocenę kilka razy wystawić - w końcu są to subiektywne opinie i ja też niektóre filmy mogę uważać za arcydzieło, a poszczególnych ludzi za absolutnych geniuszy w swoim fachu. Ale jeśli faktycznie spoglądasz na świat w ten sposób (czarno-biało), to obok mojego smutku pojawia się współczucie dla ciebie.

A czy pani Huffman, tudzież w/w serial mi się podobają, zostawię dla siebie ;)

adammo1313

A można wiedzieć ile odcinków obejrzałeś że szeroko reklamujesz serial jako badziewie i co ci się właściwie w nim nie podoba?

Ja uważam że to bardzo fajnie zrobiony serial będący mieszanką obyczajówki, kryminału i komedii ze świetnym ciętym humorem. Pisząc takiego posta nie podajesz konstruktywnych opinii tylko obrażasz ludzi i szufladkujesz jednocześnie stawiając siebie na piedestale (no bo przecież jesteś lepszy od wszystkich miłośników tego gówna no nie?).

Rażący jest również twój brak szacunku wobec kobiet, nazywasz kurami domowymi kobiety które zajmują się domem? To nazywasz tak większość populacji kobiet, podejrzewam że z twoją matką włącznie. Ale niestety brak poszanowania dla pracy jaką przez swoje życie wykonują kobiety przy zajmowaniu się domem i dziećmi to choroba większości mężczyzn.

Lingerie

"nazywasz kurami domowymi kobiety które zajmują się domem?"

Oczywiście!

Hmmm... a dla ciebie określenie "kura domowa" jest obraźliwe? Bez przesady.

kura domowa (związek frazeologiczny): gospodyni domowa, kobieta, która poświęca się domowi

Co w tym obrażliwego? Same kobiety nieraz tak na siebie mówią. Zresztą zapraszam na www.kuradomowa.com

Mogłaś się odnieść do wielu innych bezsensów i obraźliwości, których użył ten ciemniak, ale akurat to?

5gram

W sumie to masz rację. Chociaż ja znacznie częściej słyszę to określenie w zdaniach o pejoratywnym wydźwięku, więc po prostu źle mi się kojarzy.

5gram

Na wstępie zaznaczę że też podoba mi się serial DH i uważam Felicity Huffman za wyjątkowo ładną i utalentowaną aktorkę. Nie rozumię jednak waszej postawy wobec krytyki. Okazuje się że w tym całym sporze tak naprawdę cały czas triumfuje adammo1313, po każdym waszym komentarzu pewnie siedzi i cieszy się, bo udało mu się sprowokowac jakieś babki do wypowiedzi których poziom sięga dna. Dajecie mu tylko satysfakcję, polegającą na świadomości że jego wypowiedź kogoś dotknęła na tyle że MUSIAŁ odpowiedziec. Żal mi was tym bardziej że faktycznie obrona serialu DH przypomina zachowania "armii ojca dyrektora z toruńskiej rozgłośni" członkowie której noszą berety z wełny kóz angorskich.
Niestety tak to wygląda jak się patrzy z boku. Oczywiście - też nie popieram dzaiłalności adammo1313, trochę przesadził w pierwszym poście. Ale jemu o to chodziło, żeby włożyc kij w mrowisko i dopiął swego jak widac po waszych komentarzach. Facet ma ubaw, czytając te wasze wypociny (zwłaszcza czepianie się ortografii - coś co robią ludzie bez argumentów). Niedługo zacznie się (o ile się nie opamiętacie) wyciąganie pozycji z ULUBIONE i wyśmiewanie ich, albo robienie tego samego z subiektywnymi ocenami - poziom rynsztoku gwarantowany.
Apeluję zatem o zbastowanie aby jakoś wyjśc z twarzą z tej całej głupiej sytuacji.

ssayan

Znowu tu rozgorzało. Nie sądziłem że jeszcze ktokolwiek czyta to forum i że kogoś interesuje jeszcze to żeno DH i to coś - Felicity Huffman. Ale miło mi że rośnie popularnośc moich osądów.

Zgadzam się z tobą kolego w wielu kwestiach: że wypowiedzi tych kobiet to dno, rynsztok; że triumfuje z każdym dodatkowym komentarzem od obończyń DH; że chodziło mi o prowokację; i w końcu że owieczki z Radio Maryja noszą moherowe berety - to wszystko prawda.

Nie uważasz jednak że twój komentarz mógł jednak zaszkodzic twoim poplecznikom - fankom chałtury DH? Przecież wiele z tych kobiet już teraz w połowie dorównuje mężczyznOM intelektualnie i pną się w górę - może za jakieś 4 lata osiągną już poziom pralki albo lodówki, a za 16 - 18 lat będą mogły spokojnie konkurowac z tresowanymi pudlami. Serial je kształci, pokazuje jak życ, jak radzic sobie z problemami, jak dorównac mężczyznOM. Ja bardzo to szanuję i kibicuje wszystkim kobietom. Jestem 100% feministą i chętnie wspieram wszystkie ruchy w kierunku równouprawnienia kobiet (choc o równośc intelektualną same musicie walczyc a roboty jest sporo). Nie wspominam o równości finansowo/zarobkowej gdyż jest ona poza waszym zasięgiem. Ale mnie też się serce kraje na myśl o tej niesprawiedliwości dlatego staram się pomagac wam przy każdej okazji (kupując ubrania w galeriach handlowych, torebki czy inne bibeloty, albo sponsorując domy dla upadłych kobiet, cór Koryntu)

Z jednym się nie zgadzam - z apelem o zaprzestanie ripost. Każdy ma prawo wypowiedzenia się. To wolny kraj nawet dla kobiet.

adammo1313

Ciebie powinno się odstrzelić.

buziaki!

ssayan

Ja terz nie rozumie po co sie zaras czepiac ortografiii to tak malo warzne w wypowiedziah karzdy pszyzna racjem ;) lol :D

adammo1313

haha pan adammo1313 mnie rozbawil. 13 to Twoj wiek? nie...13 to chyba nawet zbyt wiele.

baska_89

Więc jesteśmy rówiśnikami mała. Buziak :)

adammo1313

Kiedy zaczęłam czytać to, co tu napisałeś, byłam bardzo wściekła.
Jednak teraz jest mi cię po prostu żal. Wygląda na to że masz bardzo dużo wolnego czasu... Nie masz nic innego do roboty niż krytykowanie i obrażanie ludzi?
Zajmij się czymś co lubisz i skup się na tym, bo widać, że nie masz co robić... To smutne...

Buźka!

czikika

Mokry buziak.
Przepraszam że tyle zwlekałem ale nie miałem zbyt dużo wolnego czasu. Buahahahhaha. Żarty sobie z ciebie robie, ale to zabawne jeśli myślisz że dużo czasu zajmuje odpisanie takim prymitywom jak fanki DH. Może ty nad tymi kilkoma zwrotami pracowałaś kilka dni (wcale się bym nie zdziwił zważywszy że jesteś kobitą). Jeżeli tak to TO jest dopiero smutne - tyle pracy a wynik tak marniutki (choc na kobiecym poziomie muszę przyznac).
Jak się okazuje nie masz racji w żadnej kwestii o której wspomniałaś. Mam wiele innych rzeczy do roboty o których nie będę ci pisac bo i tak twój ptasi móżdżek ich nie pojmie. Czasem jak na skrzynce zobacze że ktoś się zaiteresował moim postem to odpiszę ale ostatnio przestaje mnie to bawic bo coraz niższy poziom prezentują moi antagoniści (tak jakbyście z biegiem lat głupły). No i na koniec - ja nikogo nie obrażam tylko stwierdzam fakty. To że prawda jest taka a nie inna jest przykre i smutne. Kobiety wystarczająco mocno same się potrafią poniżyc, więc po cóż ja miałbym jeszcze dorzucac swoje 3 grosze. Ja chce wam tylko pomóc głosząc prawdę o waszej niższości intelektualnej i fizycznej.
Proszę - nie dziękuj mi. Zbytek łaski.
Pozdrawiam. Buziaczek prosto w serduszko:)

adammo1313

Och wybacz mi! Bardzo cię przepraszam! Jaka ja jestem głupia!
Mój mały, kobiecy móżdżek po prostu nie pojął, że takie przygłupy jak ty jeszcze żyją na tej planecie! Wybacz, że zrozumiałam to dopiero teraz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adammo1313

Jeśli myślisz, że mnie w jakiś sposób obraziłeś, to się mylisz. Nie będę już się wypowiadać na to co wypisujesz, bo już mam to gdzieś... Aha i gratuluję ci! Krótka wymiana zdań a już cię nienawidzę! To chyba rekord.
Z radością piszę: żegnaj! :D

czikika

Nie ma się co przejmować takimi ludźmi,ale podejrzewam,że kolega jest bardzo sfrustrowany,bo odkąd "może"siedzi przed komputerem i krytykuję kogo się da,podejrzewam,że na filmwebie dopiero się rozkręca,a swoją prawdziwą twarz pokazuję krytykując jakieś partie polityczne.
Ponieważ na "tradycyjne"testosteronu raczej nie ma szans(wiadomo o co chodzi)powinieneś kolego pobiegać,i biegać,i biegać,bo nawet nie wychodzi ci konstruktywna krytyka.
DLATEGO PROPONUJĘ żebyśmy olali kolegę adammo1313 i trzymali się z daleka od jego "twórczości".A dla koleżanki na której post odpowiadam serdeczne pozdrowienia śle.:)

adammo1313

Ojej,samiec się oburzył!śmieć nie śmieć,każdy może się wypowiadać,ale widać,że twoje szowinistyczne i prostackie podejście zostało "dotknięte",przez ten serial,ale to dobrze;)
Tylko dziwnie,że po jednym odcinku masz aż tak stanowcze podejście,bo rozumiem,że tylko jeden odcinek tego śmiecia wart był obejrzenia?
A który odcinek to może wytłumaczę?
pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia.

ssajdar_2

Nie warto z nim dyskutować, to typowy trol internetowy, cieszy się jak kogoś wkurzy i żaden logiczny argument nie przebija się przez grubą czaszkę do małego, sfrustrowanego móżdżku :)

Asu

tez tak myślę. Cieszy się, ze komuś "dowali". W realnym świecie pewnie siedzi cicho to tu musi zaszaleć ;D

paula_kaprys

Uwielbiam te wasze dziecinne ripostki. Bawię się wprost wybornie czytając te wypocinki które stworzyły wasze móżdżki. Zaczynają się zabawy w detektywa: kim jestem, czym się zajmuję, co mi jest. Co najciekawsze wasze móżdżki przyjmują za pewnik wyimaginowane stany które miałyby mnie poniżyć w oczach czytelnika. Typowa obrona ciemnoluda bez argumentu. No ale co można się spodziewać po fankach DH i Felicity "KOŃ" Huffman? Buahahahahah buahahhahah buahahah ha hah ha
Pozdrawiam cię, tysiąc buziaków dla ciebie, życzę ukończenia gimnazjum.

adammo1313

Dziękuje xD jesteś bardzo miły :) Gimnazjum skończyłam kilka lat temu lecz kultura wymaga by podziękować za życzenia.

adammo1313

idź ty ekscentryku się jebać z dodą ona też taka cwaniara na pewno cię pocieszy i jej poziom intelektualny doda CI chęci do życia . Dodam jeszcze, że każdy jest kozak zza monitora

użytkownik usunięty
adammo1313

lubie ten serial i wcale nie jestem slodka idioka,kura domowa i zakompleksiana feministką! nie wiem dlaczego sadzisz ze ludzie ktorzy ogladaja ten serial sa wlasnie tacy! GnW jest o życiu o prawdziwych problemach,ktore nas otaczają ! a Fellicyty gra w nim swietnie!

adammo1313

Rzeczywiście „cięte riposty” niektórych użytkowników mogą być lepsze niż niejeden kabaret.
Lenka1994_94 „idź ty ekscentryku się jebać z dodą ona też taka cwaniara na pewno cię pocieszy” ten post jest jednak najlepszy!

Nie będę udawał intelektualisty, bo i po co mam komuś coś udowadniać. Zwłaszcza na błahym forum, które ma służyć rozrywce. Wplatanie tzw. Trudnych słów kończąc je emotikonem jest trochę dziwne. To jak przy wódce zamiast mama/ matka mówić „rodzicielka”.

Drogi Adammo1313
nie rozumiem skąd tyle szowinizmu w Tobie. Mam wrażenie, że traktujesz kobiety jak przedmioty. Nie zapominaj, że to „płeć piękna”! Krytykując serial, napisałeś że jest on kierowany do zakompleksionych kobiet. To dowód na to, że nigdy nie oglądałeś więcej jak promo wideo na Polsacie. Główne bohaterki nie potępiają mężczyzn, ani nie starają się być od nich lepsze. Powiem więcej – często bez nich by „zginęły”.

Gotowe na Wszystko to serial zrobiony z niezwykłym rozmachem i dobrym scenariuszem. Kila zdobytych nagród, również o czymś świadczy. Rozumiem możesz nie być jego fanem, ale akceptuj fakt, że nie wszystko co Tobie się nie podoba jest ZŁE.

Określiłeś Desperate Housewifes jako chałturę. Zwróć uwagę, że cienizną ludzie zachwyceni są sezonowo, nie kilka lat. Opowieści z Wisteria Lane trwają już ponad 6 lat. Więc nie jest kolejnym „hitem na lato”.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adammo1313

Mylisz pojęcia. Klan i przytoczona przez Ciebie Moda na Sukces to telenowele nie seriale, ani jeden z nich nigdy nie został nagrodzony Złotym Globem.

Kiedyś byłem jak Ty i uważałem GnW totalnym dnem, póki nie obejrzałem (trochę z przymusu, gdyż dostałem pierwszy sezon na DVD na urodziny) kompletnego sezonu. Moje poglądy zmieniły się o 180 stopni. Jednak nie o Gotowych na wszytko jest ten temat, a o jednej aktorce Felicity Fufamn.

Aktorka pokazuje w wielu odcinkach, że jednak potrafi grać, ale wiem że tym Cię nie przekonam. Warto żebyś zobaczył film TRANSAMERYKA. W tym obrazie widać jak Felicity potrafi dotrzeć do widza i autentycznie pokazać swoją postać.

Masz rację nie jest typową pięknością, ale musimy zaznaczyć, że jest to kobieta w kwiecie wieku. Dojrzała. Mimo, iż nie należy do moich ulubionych aktorek to uważam, że jest dobra w swoim fachu.

kozi19

"Aktorka pokazuje w wielu odcinkach, że jednak potrafi grać, ale wiem że tym Cię nie przekonam." - co ty mówisz już zmieniłem poglądy. Otworzyłeś mi oczy tym jednym zdaniem :)

"Aktorka pokazuje w wielu odcinkach, że jednak potrafi grać" - rozumiem, że w wielu oznacza że nie we wszystkich. czyli że w reszcie poza tymi wieloma, gra raczej słabo, a nawet w tych wielu odcinkach w których JEDNAK potrafi grać, gra przeciętnie. Bo słowo JEDNAK oznacza że zakładane było wcześniej że brakuje jej talentu.

"Warto żebyś zobaczył film TRANSAMERYKA" - widziałem. ŻENO. 1/10. Nie lubię filmów o takiej tematyce, ale tobie widzę przypadły do gustu. Nie przeszkadza mi że jesteś gejem, ale kolego, nie proponuj tu filmów tego typu nikomu, ani seriali pokroju DH, i nie wychwalaj tego głośno, bo to chluby naszemu gatunkowi nie przynosi.

adammo1313

Kolego dlaczego mnie od razu szufladkujesz? Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz. No ale nieważne.

„rozumiem, że w wielu oznacza że nie we wszystkich „ - dokładniej chodziło mi o akt, że nie każdy odcinek opowiada o samej Lynette. Niekiedy jest główną bohaterką i to właśnie te odcinki pokazują jej całkiem dobry kunszt.

Nie rozumiem jak wywnioskowałeś, że jestem gejem. Zresztą nieważne, bo to akurat nie jest Twoja sprawa. Filmy takie jak „Transameryka” są Twoim zdaniem kierowane tylko do społeczności homoseksualnej? Ja natomiast nie napisałem, że film jest świetny i dostałem na nim orgazmu gałek ocznych, napisałem, że jestem pod wrażeniem jak Felicity przekazała swoją postać.

„nie proponuj tu filmów tego typu nikomu, ani seriali pokroju DH, i nie wychwalaj tego głośno, bo to chluby naszemu gatunkowi nie przynosi. „ - a co przynosi? Piła, Piraci z Karaibów? Jasne takie filmy też mogą się podobać. Nie porównuję GnW do dzieł Larsa von Tiera czy Baza Luhrmana, uważam natomiast, że jest jest to dno za jakie serial uważasz.

„Bo słowo JEDNAK oznacza że zakładane było wcześniej że brakuje jej talentu. „ oczywiście, że takie było założenie. To założenie sam wysnułeś!

adammo1313

Weszlam tu, aby poczytac o filmie "Transamerica" a czytam zerowego poziomu dyskusję o serialu, którego może jeden odc. widziałam i kompletnie nie pamiętam o czym był :) O kobietach, to na pewno. Czy jest on wysokich lotów czy nie, nie wiem, ale z pewnością był mniej żenujący niż Klan, który w sposób naiwny i bez dystansu stara się na siłę imitować rzeczywistość. Wolę obejrzeć wyrwany z kontekstu odcinek jakiegoś serialu brazylijskiego, Mody na sukces itp., bo to nie jest mój świat i mogę to potraktować jak absurdalną komedię sf.
Krytykowanie mające na celu obrażanie innych nie świadczy o intelekcie ale o małości krytykującego. Ja widzę tylko kogoś, kto bardzo nie lubi kobiet i nie może pogodzić się z tym, że jakkolwiek by nimi nie gardził i tak jest od nich uzależniony.

rrrRuda

"a widzę tylko kogoś, kto bardzo nie lubi kobiet i nie może pogodzić się z tym, że jakkolwiek by nimi nie gardził i tak jest od nich uzależniony." - tak, jestem uzależniony od seksu z kobietami. Do tego służą przecież.
Pozdrawiam i całuję :):):):)

adammo1313

a niby o czym innym ja napisałam?
i weś nie całuj FU! hahahha

adammo1313

I po co ten temat zakładałeś? Po co? Żeby coś się działo? I takie pieprzenie o niczym się ciągnie. Ale ludzie zwrócili uwagę, więc się cieszysz, bo o to chodziło.

adammo1313

Masz ciekawe podejście do kobiet. Rodem z :podaj piwo, kto pozwolił Ci się odezwać jestem Twoim Panem :) " Uśmiałam się czytając Twoje posty. Możesz nie lubić DH, możesz nie lubić kobiet (oczywiście tych które nie Dają- te co dają są super co nie :P ). Kwestia jest taka że każdego człowieka trzeba szanować a Ty człowieku obrażasz każdego kto odpowie na Twojego posta w sposób niezgadzający się z Twoimi Twierdzeniami. Każdy facet przy piwku rozwodzi się o tym do czego są kobiety. Szkoda że nie spojrzysz Mężczyzno kochany w lusterko. Rozejrzyj się. Spójrz uważnie. Jeśli pisząc coś uwłaczasz czyjejś godności to sam jej nie masz :P Jeśli piszesz coś z chęcią obrażenie kogoś to jesteś równie wartościowy jak Twoja obraza. Mam nadzieje że kiedyś ktoś Cie potraktuję tak jak Ty traktujesz każdego :) Nie musisz oglądać desperatek. Okazuj tylko szacunek rozmówcom.

carrie1985

Nie pijam alkoholu, więc piwka też nie. Ale miło wiedzieć z jakimi panami masz do czynienia na co dzień. Sama też pewnie za kołnierz nie wylewasz, co mała, hehe.

adammo1313

powiem tak wogole nie oglądam seriali nie mam na to czasu jednak po pierwszym przypadkowo oglądniętym odcinku z dziewczyna stało się!! musiałem obejrzeć wszystkie! Ten serial jest fantastyczny jest w nim wszystko miłość smutek radość . Wiele scen to komedia najwyższej próby. Nie wiem może nie mam doświadczenia w serialach ale porównaniu do polskich produkcji ten serial to arcydzieło.
Ma na to wpływ również gra aktorska!
A Lyneet jest fantastyczna w tym serialu.

Pozdrawiam frustratów!

adammo1313

adammo1313
czy ty na serio masz takie poglądy czy chciałeś wkurzyć i pośmiać się z dyskutujących z tobą?

adammo1313

Kolego założycielu, taki inteligentny chłopak (nieee, to nie sarkazm) a taki zaślepiony ?? Może i świat należy do mężczyzn, a kobiety są we wszystkim gorsze (FAKT! - choć sama jestem kobietą) ale nie zgodzę się, że mężczyźni nami rządzą. Otóż.... o ile dziewczyna ma wygląd (a już taka z bonusem - konkretny intelekt), tak może zrobić z facetem co jej się tylko podoba ;)

adammo1313

Nigdy nie uważałem się za "kurę domową" lub "zakompleksioną feministkę" ;) Dziwna to łatka, jaką przyczepiasz fankom i fanom serialu "DH" i aktorce Felicity Huffman :/ Ja rozumiem takie wypowiedzi jak Twoja. Po prostu chcesz się zabawić i masz radochę z tego, że napisałeś coś co wywołało taką dyskusję.
Odniosę się do samej aktorki. Właściwie to obsada w tym serialu jest dobrana wręcz fantastycznie. Uwielbiam wszystkie aktorki i aktorów, którzy tam zagrali. Felicity się jednak wyróżnia (no może jeszcze Marcia Cross na równi z Felicity). Co mi się w niej podoba to jej stanowczość, "siła" i to, że zawsze potrafi walczyć o swoje i twardo broni swojego zdania. Jednocześnie (oczywiście mówię o roli jaką Felicity zagrała w DH) potrafi być przebiegła i sprytna.
Co do jej urody... ehhh... "Ale są gusta, guściki..." - ja bym powiedział tak: Są tylko opinie wyłącznie subiektywne, bo w sprawach urody raczej obiektywnie nie można się wypowiedzieć (jeżeli Ty potrafisz to być może staniesz się dla mnie autorytetem ;P
Bardzo piękna i subtelna kobieta. Ten gatunek do którego się odwołujesz ... to jaki to? Mogę powiedzieć, że Ty na pewno należysz do gatunku "Homo" ale już bez "Sapiens" ... i ani mi się waż tutaj ... całować !!! :D

pendrago

Mam słabość do amerykańskich seriali, ale ten uwielbiam do tego stopnia, że zakupiłam płyty (jak dotąd 5 sezonów). Poziom następnych serii nieco się obniżył, ale i tak przewyższa polskie produkcje. Co do aktorstwa Pani Huffman przypomina mi się scena z sezonu 3, kiedy krzyczy na żonę sklepikarza, która mierzy do niej z pistoletu. Normalnie twarz jak Rafaello- wyraża więcej niż tysiąc słów. W Z archiwum X w odc. Ice też dobry epizodzik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones