Felicity Huffman

Felicity Kendall Huffman

8,0
4 191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Felicity Huffman

jedyna w całym serialu, talent ma, a gra z denną Longorią.

Najlepsza jest Bree czyli Marcia Cross.

Anaissa

chodzi o aktorstwo -.-
a marcii to sorry, ale daleko do huffman ;)
ta druga była nawet nominowana do oscara, mimo iż jest raczej aktorką telewizyjną

Zgadzam się, Longoria gra naprawdę słabo. Teri również. Dla mnie Marcia i Felicity są najlepsze. Zobaczcie ją w Transamercia - powala.

iwonka_sl

Longoria odegrała świetnie swoją rolę. Miała pustą, lekko stukniętą (pozytywnie) i sarkastyczną postać i nie musiała tak często wyrażać negatywnych emocji jak jej przyjaciółki, które miały bardziej dramatyczny scenariusz i co za tym idzie mogły popisac się swoją grą aktorską. Gdyby Eva zagrałaby np. Susan jestem pewna, ze stanęłaby na wysokości zadania. Ale zgadzam się, najlepsza jest Felicity Huffman.

vodkatini

Myślę, że zagranie Susan tak, jak to zrobiła Terri nie jest trudne - głupie miny w kazdej sytuacji, potykanie się o wszystko, bieganie z machaniem oburącz rękami i ou, au etc. wydawane ustami. :)

iwonka_sl

a mi się wydaje bardzo trudne nie wspominając o kontuzjach jakie Terri odniosła na przestrzeni lat grając w Desperatkach

Zgadzam się najlepsza jest Felicity Huffman bardzo ją lubię i zawszę będę ją kojarzyć z Lynette Scavo z Gotowych na wszystko!

fantometka

zdecydowanie miala najtrudniejsza role, terri po prostu zal!! cross niezle, idealne rysy do wynioslej damy a longoria miala swoje momenty. lynette uwielbiam od 1 sezon, najzabawniejsza postac :P

Są gusta i guściki, ale zacięte to ,ludzie !! To tylko serial :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones