Felicity Huffman

Felicity Kendall Huffman

8,0
4 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Felicity Huffman

styraną, zmeczona, starą, zaniedbana, brzydka, ochydna, odpychajaca kure domowa, a nie na supermodelke :s
i jak na moj gust niezbyt pasowala do swojego przystojnego, wygladajacego 30 lat mlodziej meza ktory w dodatku chcial sie z nia z wlasnej nieprzymuszonej woli kochac - okropnosc grrrrr

użytkownik usunięty

No bez przesady, moim zdaniem Flicka i Doug bardzo do siebie pasują. Fakt, ona wygląda na styraną itd., ale taka przecież ma być w 1 sezonie. Nie uważam też za okropne, że pociągała Toma. Po prostu to jego żona i on ją kochał (wciąż kocha).

no coś ty, ona jest świetna, to jedna z moich ulubionych postaci
czemu chciał się z nią kochać itd? to sie chyba nazywa miłość ;)

smerfetka

Czy można gdzieś w necie obejrzeć wszystkie odcinki?

tak można, obejrzałam 3 sezon w necie, bez reklam, 3 seria o niebo lepsza od drugiej, ze względu na Bree

Joanna_7

a możesz podać jakiś link? chętnie bym obejrzała wszystkie od początku:D

użytkownik usunięty
Meryl

Ja ci mogę podać, napisz na moje gg i napisz,że jesteś w sprawie Gotowych.Moje gg to 5977822

Jak dla mnie to Felicity jest poprostu świetna i doskonała w swojej roli.jest styrana...itd.itp. bo taka ma być.Zresztą ja jeszcze nie widziałam tak dobrze ukazanej kobiety tego typu.Wszystkie aktorki są przedstawiane w pięknym świetle,są pięknie umalowane,uczesane,wymuskane do granic możliwości niezależnie od tego co robią,a Felivity jest ukazana niezwykle naturalnie i prawdziwie.A co do męża,to rzeczywiście jest jakby troszkę młodszy,nie dużo ale jednak.

użytkownik usunięty
lilou90

JEST ŚLICZNA. Gabrielle jest sztuczna jak Barbie a Susan to neurotyczna anoreksja. Jedynie Bree i Lynette przypominają prawdziwe kobiety. A tak na marginesie, jest "sterana" a nie "styrana". :)

Sterana?? Pierwsze słyszę..Tak czy inaczej wolę obstawać przy swoim.A co do jej urody to owszem jest bardzo ładna - taka kobieta z krwi i kości.Co do Gabrielle i Susan to może i są takie ale podoba mi się to w jaki sposób odgwywają swoje role Eva i Teri.Zresztą w Gotowych nie ma słabych aktorów.

użytkownik usunięty
lilou90

sterany «wyczerpany długotrwałym wysiłkiem, piętrzącymi się trudnościami». słownik pwn. :P

Hmm no tak czy inaczej wolę po mojemu, przynajmniej lepiej brzmi;PP

użytkownik usunięty
lilou90

no nie wiem czy lepiej, błędy jezykowe zazwyczaj nie brzmią lepiej, tylko gorzej.

Owszem większość nie brzmi lepiej, ale co tyczy się tego słowa..hmm nie mam zamiaru się tu kłócić <hahaha>, ale jak już pisałam pierwsze słyszę to Twoje ''stErana'' i jak dla mnie brzmi ono wprost idiotycznie tak więc czy źle czy dobrze ja tam wolę mówić po mojemu;PP

lilou90

może dlatego, że w 5 serii było powiedziane, że Lynette jest 2 lata starsza od Toma ;)

a co to Felicity - swietna aktorka^^

A jak ma wyglądać jak zrobili z niej 'fabrykę dzieci'?? Tyle dzieciaków ma w serialu, a teraz [spoiler] dowalają jej następną dwójkę. Musi wyglądać na zmęczoną. Zresztą, nie zgadzam się, jest śliczna i rewelacyjnie pasuje do roli Lyn.

użytkownik usunięty

Zgadzam się, podpisuję się pod twoją wypowiedzią rękami i nogami :D No taką zagrała postać - brudną, obrzyganą przez dzieciaki, wiecznie zaniedbana i niechlujna. Zero makijażu, nawet jak się ładnie ubrała to ta jej podłużna końska twarz, głupie uśmieszki i częsty brak asertywności odpychały. Nie znoszę tej postaci, typowa mamusia podporządkowująca swoje życie dla bandy dzieciaków (chyba lubi je rodzić).

W dodatku ma koszmarne ramiona, umięśnione jak u faceta...

Naprawdę wygląda staro, aż się dziwię, że dali jej do pary takiego przystojnego męża, który w dodatku jej nie zdradza...

Owszem, ma przedszkole dzieciaków w domu, co nie zmienia faktu, że jest odwrotnością seksapilu i jakiejkolwiek prezencji ;]

JACY WY JESTEŚCIE OKROPNI! OK moze w gotowych na wszystko nie wyglada najlepiej, ale bozeee przeciez WSZYSCY NIE MOGĄ BYĆ PIĘKNI!!!

WY PEWNIE JESTESCIE O WIELE BRZYDSI OD NIEJ! LICZY SIĘ WNĘTRZE!!!!!!!!

użytkownik usunięty
czikika

No pewnie, że liczy się wnętrze. Jej filmowy mąż (wnioskując po ilości dzieci) bardzo dobrze je poznał i docenił ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones